לוגו מתי

צות כחול לבן

לוגו

ISO 9001:2015

לוגו

ספק משרד הביטחון

לוגו מיוצר בישראל

צוות כחול לבן

עבודות בכביש

תחזוקה שוטפת של כבישים ודרכים ברחבי הארץ הינה משימה בעלת חשיבות עליונה.
הסיבה המרכזית לכך נעוצה בעצם היותם של כבישים תקינים כגורם מציל חיים, שכן דרך משובשת או כזו בה מתגלים ליקויים הינה מסוכנת ועלולה להגדיל בעשרות אחוזים את הסיכוי חלילה לתאונה, קל וחומר בכבישי ישראל בהם מדי יום נוסעים עשרות אלפי רכבים לאורך כל שעות היממה.
תחת קטגוריית ביצוע עבודות בכביש ניתן למנות שורה רחבה של עבודות תחזוקה, החל מסימוני כבישים, צביעת כבישים תיקוני סדקים שנוצרו כתוצאה מבלאי טבעי או עקב בורות שנפערו על גבי האספלט, יצירת שטחי הפרדה בין נתיבים, מעקות בטיחות ועוד מגוון רחב של פעולות אשר המשותף לכולן הוא הרצון להסדיר את תוואי הדרך ולשמור על תנועה רציפה ובטוחה.

קשור ומומלץ – הסדרי תנועה

עם זאת, אחד האתגרים המרכזיים עליהם יש לתת מענה בעת ביצוע עבודות בכביש, הינו דאגה להסדרי תנועה תוך הפרעה מינימלית ככל הניתן למשתמשי הדרך השונים, בדגש על מעבר רכבים ו/או הולכי רגל בצורה שוטפת, לצד הקפדה בלתי מתפשרת על מרכיבי הבטיחות.

בנוסף, חשוב להקפיד בעת ביצוע עבודות בכביש על שימוש באמצעים מתאימים לצורך אזהרה.
המטרה: יצירת בולטות לעיניהם של העוברים והשבים, למען שמירה על ביטחונם וכן למען שמירה על ביטחונם של העובדים.

חזן פתרונות בתנועה: המומחים בביצוע עבודות בכביש

חברת "חזן פתרונות בתנועה" נחשבת שלא בכדי לבעלת ניסיון ומיומנות רבת שנים בביצוע עבודות בכביש הכוללות: סימון כבישים, צביעה, תמרור כבישים בכל רחבי הארץ.
באמצעות צוות מקצועי בעל היכרות מעמיקה עם חוקי התנועה המבצע את עבודתו על פי אמות המידה האיכותיות ביותר, מבצעת החברה עבודות תחזוקה בדרכים במהירות שיא, והכל תוך שמירה אדוקה על הסדרי התנועה ולשביעות רצונם המלא של קהל הלקוחות.

יצוין כי החברה עובדת על פי התקנים המחמירים של מע"צ (נתיבי ישראל) והינה בעלת מוניטין יוצא דופן, בצירוף עבודה עם לקוחות מגוונים, כולל רשויות מקומיות מצפון ועד דרום.

קראו גם – סימוני חניות

החברה מתחייבת ללוות את קהל הלקוחות לאורך כל שלבי הפרויקט, מתחילתו ועד סופו, תוך התחייבות לביצוע עבודות בכביש ללא דופי ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.