לוגו מתי

צות כחול לבן

לוגו

ISO 9001:2015

לוגו

ספק משרד הביטחון

לוגו מיוצר בישראל

צוות כחול לבן

מראה פנורמית – מהי ומדוע היא כל כך חשובה?

מראה פנורמית היא מראה קמורה אשר מאפשרת למשתמש או לנהג שדה ראיה של 90 מעלות, כאשר ללא המראה, שדה הראיה שלו היה מצומצם או מוגבל יותר.
המראה הפנורמית משמשת להגדלה של שדה הראיה בצמתים ועיקולים, מסייעת בצמצום תאונות דרכים וללא ספק יכולה להציל חיים ולהקל על אנשים רבים בגישה קלה ורחבה יותר לשדה הראיה הנדרש מהם.

המראות הפנורמיות הן מראות עגולות שהחזית שלהן קמורה והן מהוות תחליף להתקנה של מערכת רמזורים או כיכרות בצמתים בהם שדה הראיה מצומצם ונפח התנועה הוא נמוך.

אילו סוגי מראות פנורמיות קיימות?

  • מראה פנורמית אקריליק
  • מראה פנורמית מרובעת
  • מראות פנורמיות פוליקרבונט
  • מראות כדוריות

גודל המראות יכול להגיע במספר גדלים בהתאם למיקום ולצורך לשמו הן מותקנות, ביניהם קיימות מראות בקוטר 30 ס"מ, 45 ס"מ, 60 ס"מ או 80 ס"מ.
כל המראות הפנורמיות של חזן פתרונות בתנועה נבדקו ואושרו על ידי מכון התקנים ויותקנו בצורה המקצועית והבטיחותית ביותר.

מדוע מראות פנורמיות הן חשובות וחיוניות?

ראשית נאמר שמדובר באביזר בטיחות שנותן מענה מיידי לכל בעיה של שדה ראיה מוגבל.
התקנת מראה פנורמית בחניון שלכם כבר תדגיש ותבליט כי קיימת סכנה פוטנציאלית לבטיחות משתמשי הדרך, ובכך תגן עליהם מפני מצב של תאונה, ובנוסף לזה, המראה הפנורמית יכולה לשמש גם את בעלי החנויות באותו מתחם, מאחר והתקנה שלה במרחב יכולה למנוע גניבות, מאחר ואלו מהוות מנגון התראה עבור הגנבים ועוד שדה ראיה עבור המוכרים ואנשי הצוות בחנויות.
באמצעות מתאמים ניתן להתקין מראות פנורמיות על גבי גדרות, קירות, עמודים, תליה מהתקרה ועוד. המראה ניתנת להתקנה בכל מקום ולא דורשת כלים כבדים או תשתיות.

חזן פתרונות בתנועה מספקת ומתקינה מראות פנורמיות באיכות הטובה ביותר ובהתאם לצרכי הלקוח. נשמח לעמוד לשירותכם ולספק עבורכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

קראו גם על חשיבות סימוני צבע על הכביש >>