לוגו מתי

צות כחול לבן

לוגו

ISO 9001:2015

לוגו

ספק משרד הביטחון

לוגו מיוצר בישראל

צוות כחול לבן

סימון דרכים

סימון דרכים הינו תחום בעל חשיבות עליונה למען בטיחות הנהגים והולכי הרגל במרחב הציבורי.
בעזרת סימון דרכים על סוגיו השונים, לרבות קווי הפרדה, קווי הפרדת שוליים, חיצים המעידים על כיוון הנסיעה הנכון ועוד סימנים, ניתן לכוון את התנועה על מנת למנוע אנדרלמוסיה שעלולה חלילה להוביל לקורבנות בגוף או בנפש.

קיימת הבנה רווחת כיום של חשיבות סימון דרכים איכותי לצורך הגברת רמת בטיחות הדרכים, כמו גם לטובת צמצום עומסי תנועה שעלולים להיגרם כתוצאה מבלבול בקרב הנהגים ועד לאפשרות הגעה מהירה של הנהגים למעוז חפצם.

במילים אחרות, סימון דרכים מספק את הבסיס הוויזואלי לצורך הסדרת התנהגות המשתמשים בכבישים, שבילי אופניים או מדרכות.
תחום זה נמצא תחת אחריותו של משרד התחבורה ושל הרשויות המקומיות, אשר מתפקידן לוודא כי סימוני הדרכים אכן נכונים.

עבודת סימון דרכים איכותית היא כזו המתבצעת תוך שימוש במכשור מתאים, לרבות מכונות סימון המתיזות צבע על המשטח המתאים (כביש, שביל, מדרכה) אשר מחזיק לאורך זמן.

סימון דרכים – ניסיון הוא שם המשחק

"חזן פתרונות תנועה" נושאת בשורה בתחום סימון הדרכים ושבילי האופניים.
צוות החברה המעורה בתחום התעבורה על בוריו, פועל בעזרת עובדים מיומנים בפריסה ארצית ומתמחה במלאכת סימון כבישים ומדרכות תוך עמידה קפדנית בתנאי משרד התחבורה.

אנו מודעים בחברה לאחריות המוטלת על כתפינו בעת ביצוע סימוני הדרכים וצביעה בדיוק מרבי, שכן מספיקה טעות אחת על מנת לסכן את ציבור הנהגים.
מסיבה זו אנו נוקטים משנה זהירות, בשילוב הנחיות בטיחות מחמירות בעת ביצוע עבודת הסימון השונות, המתבצעות בשיתוף פעולה מלא עם הגורמים הפעילים בשטח.

ברשות החברה ציוד טכנולוגי מתקדם המסייע לבצע את עבודת הסימון בצורה איכותית ומהירה, הלוקחת בחשבון הן את הצרכים של הנהגים והן של הולכי הרגל.

אנו זמינים לשירותכם ומתחייבים לבצע את עבודת סימון יסודית עד לשביעות רצונכם המלאה. 
צרו איתנו קשר ⇐

הסימון שלנו – השקט שלכם!