לוגו מתי

צות כחול לבן

לוגו

ISO 9001:2015

לוגו

ספק משרד הביטחון

לוגו מיוצר בישראל

צוות כחול לבן

פקחי תנועה

בכל מה שקשור לזהירות בדרכים ובכבישים, ובדגש על תהליכי עבודה בדרך, הכרחי שיהיו באזור פקחי תנועה מיומנים, מנוסים ומקצועיים שידעו לפקח על העבודה הנעשית בכביש, תוך כדי פיקוד והכוונה של הנוסעים בקרבת מקום העבודות בכביש.

פקח תנועה של חזן פתרונות בתנועה – ניסיון של רב שנים בפיקוח תנועה 

מערך הפקחים של חברת "חזן פתרונות בתנועה" נבחרו בקפידה, כאשר כל פקח מטעמינו הינו בעל ניסיון רב שנים, בעל ההסמכה הרלוונטית ולא פחות חשוב – בעל אחריות אישית וסביבתית על כל התהליכים המתבצעים סביבו, ווידוא כי העבודה מתבצעת על הצד הטוב והבטוח ביותר לכל הסובבים – העובדים והנהגים.

צוות הפקחים שלנו נותן מענה מקצועי של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ובכל רחבי הארץ.
הפקחים מוסמכים לתפקידם מטעם ראש אגף התנועה במשטרת ישראל וחברת נתיבי ישראל.

פקחי התנועה ערוכים לכל תרחיש, ויודעים לספק שירות לכל רשויות התמרור במדינת ישראל, וכן לגופים פרטיים אשר זקוקים לשירות על פי חוק וגם על פי דרישות מיוחדות, לכל סוג וגודל של עבודה בכבישים.

מדוע תפקידם של פקחי התנועה כל כך חשוב?

בימים אלו תשתיות הכבישים בישראל נמצאות בתנופה גדולה במיוחד, וזאת על מנת לאפשר גישה נוחה ויעילה לנהגים ברחבי הארץ.

בשנים האחרונות ממשלת ישראל משקיעה מאמצים כבירים על מנת לייעל ולשפר את מערך הכבישים, בין היתר באמצעות סלילה של דרכים חדשות ותחזוקה של כבישים קיימים, על מנת לוודא כי הינם במצב ראוי ושאינם מהווים סכנה עבור עוברי העורך.

על כתפיהם של הפקחים שלנו מוטלת אחריות רבה, והם נדרשים למלא תפקיד מאתגר במיוחד, להיות מעודכנים בכל תקנות התעבורה האחרונות על פי החוק, לעבור הכשרות בכל עת ולסייע בצמצום תאונות הדרכים ושמירה בטיחותם של כל האנשים הנמצאים בסביבת המקום בו מתבצעות העבודות.

רוצים להיות פקחי תנועה?

רוצים לעבוד בעבודה מספקת ומתגמלת?
מלאו את הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

מחיצת הפרדה שקופה

מחיצות הפרדה שקופה לעסק לימי הקורונה