לוגו מתי

צות כחול לבן

לוגו

ISO 9001:2015

לוגו

ספק משרד הביטחון

לוגו מיוצר בישראל

צוות כחול לבן

מעקות

גידור והצבת מחסומים הינם אלמנטים בלתי נפרדים הנדרשים מקבלנים בסביבת אתרי בניה ומהווים סטנדרט בסיסי והכרחי על פי חוק במתחמים מסוימים.

מעקות הגידור נועדו על מנת לתחום או למנוע כניסה לאזורים מוגדרים בכבישים, בהם מתקיימת עבודה על ידי קבלני דרך ועפר, מבלי לשבש את סדרי התנועה של רכבים או הולכי רגל, תוך שמירה מקסימלית על אמצעי בטיחות בעבודה. 

קבוצת חזן מספקת מגוון רחב של מוצרי בטיחות בתנועה, ביניהם פתרונות עבור מעקות בטיחות זמניים וקבועים. כלל המעקות והציוד שאנו מספקים עבור קהל לקוחותינו מאושרים על ידי מע"צ (נתיבי ישראל) ומכון התקנים. 

גדר ירושלמית / גדר רשת 

גדר ירושלמית הינה גדר רשת מתכת, המוצבת על בסיס פלסטיק ונותנת מענה לפרק זמן קצוב. גדר זו הינה אמצעי נפוץ ליצירת סדר וארגון מסביב למתחם מוגדר. 

מבין יתרונותיה הבולטים של גדר הרשת ניתן להצביע על כך שהינה עמידה, חזקה, נוחה לפירוק והרכבה מחדש ומתאימה למגוון רחב מאד של פרויקטים אשר צריכים פתרונות לתיחום זמני. 

מעקה בטיחות מבטון 

מעקות בטיחות קבועים וזמניים העשויים מבטון בשילוב עם יסודות פלדה. המעקות הינם דו צדדיים, זאת על מנת לאפשר גמישות בהצבתם בצידי הדרך, וכמו כן לטובת יצירת הפרדה בין תנועות בכיווני נסיעה הפוכים. 

מעקות הבטיחות מיוצרים ממקטעי בטון טרומיים ובעלי מנגנון פנימי מפלדה המקושר למחברי פלדה בין היחידות. 

מעקות הבטיחות הניידים מסוג T3 W2 עשויים מחומרי הגלם החזקים מבטיחים שמירה מקסימלית על בטיחות הנוסעים ברכבים וכמו כן מפחיתים באופן משמעותי את נזקי הפגיעה במקרים של תאונה. 

קבוצת חזן פתרונות בתנועה מעניקה פתרונות מתקדמים בתחום התעבורה, מחזיקה בציוד המקיף והבטיחותי ביותר ומעסיקה צוותים מיומנים המתמחים בביצוע עבודות תנועה מזה למעלה מעשור. החברה מלווה לקוחות גדולים וחשובים ביניהם: משטרת ישראל, משרד הביטחון, כביש 6, רכבת ישראל, עיריות וארגונים גדולים נוספים בהצלחה ובמסירות לאורך כל התהליך.