לוגו מתי

צות כחול לבן

לוגו

ISO 9001:2015

לוגו

ספק משרד הביטחון

לוגו מיוצר בישראל

צוות כחול לבן

עגלות אבטחה

על פי החוק, כל פעילות המתבצעת בקטעי הדרך מחוייבת בהצבה של צוות אבטחה המלווה בעגלות אבטחה – תמרור נייד או מעין מחסום עליו חץ מהבהב גדול, אשר משמש קבלני דרך ועפר לצורך סימון שינוי בהסדרי התנועה ובתוואי הדרך, זאת על מנת להבטיח את מירב בטיחותם של הצוות ושל הנוסעים בכביש.

כחלק בלתי נפרד מפתרונות הסדרי התנועה המקיפים שמציעה קבוצת חזן, אנו מציעים עגלות אבטחה / עגלות חץ, המורכבות מברזל איכותי ביותר וממספר גלגלים הניתנים להזזה בקלות גם בתנאי שטח מאתגרים. העגלות שלנו מיוצרות אך ורק מהחומרים הבטיחותיים ביותר ובאישור של מע"צ (נתיבי ישראל) ומכון התקנים. 

על מנת שקבלנים יוכלו לסגור כבישים לצרכי עבודות דרך או לטובת הקמת אתר עבודה, חשובה מאד ואף הכרחית נוכחותה של עגלת חץ המלווה בתרשים עבודה נכון, זאת על מנת לאפשר בצורה הבטוחה ביותר המשך תנועה סדירה.

אמצעי בטיחות מא' ועד ת'

עגלות האבטחה שאנו מספקים ללקוחותינו כוללות את כל האלמנטים ההכרחיים למען עבודה בטוחה בכביש: מחזירי אור בדרגה הגבוהה ביותר שיש כיום, שלטי חץ גדולים ומוארים המותאמים לעבודות כביש בלילה, תמרורים ושלטים בגדלים שונים בהתאמה לצרכים שלכם ומוצרי אבטחה נוספים, ביניהם פנסים מהבהבים, עמודי הכוונה, קונוסים ומחסומים החיוניים לעבודות הכביש השונות. 

היתרונות של עגלות האבטחה 

  •  יציבות מלאה – קיימות נקודות אחיזה נגד תזוזות, עמודי חיזוק נגד מצב של התהפכות וכמובן אביזרי בטיחות לטובת שמירה על בטיחות ויציבות מלאה בשטח. 
  •  איכות הייצור הגבוהה ביותר – המוצרים מתאימים ונותנים מענה מקסימלי גם בתנאי מזג אוויר קשים וגם בתנאי שטח מורכבים. 
  • הצגת תמרורים וסימנים – העגלות נוחות מאד לשימוש, גמישות ומאפשרות להציג תמרורים וסימנים שונים בעזרת מערכת בעלת מנגון תאורה חכם.
  • נראות למרחקים – את עגלות האבטחה ניתן לראות ממרחקים הודות לאמצעי התאורה וההתראה המתקדמים שלהן, ובכך למזער ולמנוע מצבים של תאונות בכביש.

קבוצת חזן פתרונות בתנועה מחזיקה בכל תעודות האבטחה ונהלי הבטיחות המחמירים על מנת לתת את המענה ההולם ביותר לעבודות שטח, בשילוב של פיקוח וניהול אנשי צוות מיומנים ומנוסים אשר דואגים שהעבודה תתבצע על הצד המקצועי ביותר.