לוגו מתי

צות כחול לבן

לוגו

ISO 9001:2015

לוגו

ספק משרד הביטחון

לוגו מיוצר בישראל

צוות כחול לבן

קונוס תמרורי חזן

הסדרי תנועה

אנו פוגשים מידי יום אתרי עבודה בדרכים ואת ניהול הסדרי התנועה שלהם. ניהול זה בא לידי ביטוי החל מקונוסים, תמרורי אזהרה לעבודות בדרך, עגלות חץ לכיוון התנועה ועד לאבטחת האזור על ידי כוחות הביטחון ואנשי הצוות המתאימים.

עבודות בכביש

על פי החוק במדינה, כל גורם אשר מתכוון לבצע עבודות בכביש נדרש להכין תוכנית עבודה לניהול הסדרי התנועה, המספקת באופן הולם את בטיחות העובדים והציבור הרחב מפני הסכנות האפשריות בכביש.

המפתח עבור כל אתר בנייה הוא ניהול התנועה הזורמת באזור. ניהול זה מבטיח כי העובדים יכולים לבצע את תפקידם בביטחון מלא ללא דאגה מתאונות אפשריות הניתנות למניעה. נוסף על כך, ניהול הסדרי התנועה מספק מידע ומתריע לנהגים ולהולכי הרגל על הסכנות האפשריות באזור.
קבוצת חזן תסייע לכם בניהול הסדרי התנועה החדשים תוך שמירה על בטחון העובדים, הנהגים ואתר העבודה בצורה הטובה ביותר.

קבוצתנו מתמחה בענף הסדרי התנועה מזה כעשור, כמו כן ביצעה מאות פרויקטים בכל רחבי הארץ עם הגופים הגדולים במשק הישראלי, כגון: עיריות ומועצות אזוריות, ארגונים ממשלתיים, כוחות הביטחון ולקוחות פרטיים.

ראוי להדגיש כי כל פרויקט של ניהול הסדרי תנועה חייב להתבצע על ידי חברה מנוסה ומקצועית המאושרת על ידי מע"צ (נתיבי ישראל) וזאת מאחר וניהול לא מקצועי יכול לסכן חיי אדם.

כל פרויקט ילווה באמצעות תוכנית מסודרת המאושרת על ידי גורמי הביטחון השונים וחברת נתיבי ישראל. בנוסף על כך, לפני כל פרויקט תתבצע הכנה ראשונית באמצעות סימולציה בשיתוף הלקוח, כוחות הביטחון האחראים על אבטחת האתר, פקחים וקבלנים אשר מהווים חלק מהפרויקט.

חשוב לציין ששימוש באמצעים מתאימים ואיכותיים המיוצרים על פי התקנים המחמירים של מע"צ ( נתיבי ישראל) הינו תנאי הכרחי לביצוע המשימה.

שילוט אזהרה ברור וגלוי לעין הוא חיוני ביותר לשמירה על ביטחונם של העובדים ועל המשתמשים בדרך.

את כל הלוגיסטיקה המתאימה ניתן לקבל בקבוצת חזן אשר מתחייבת ללוות כל פרויקט מתחילתו ועד סופו בדרך המהירה והטובה ביותר.

מהלך עבודה הסדרי תנועה

 • 1.

  קבוצתנו תבצע שיחה ראשונית לצורך הכרה, ייעוץ והכוונה, על מנת להבין את צרכיך מטרתנו היא להבין לעומק בכדי לספק את השירות הטוב ביותר
 • 2.

  נבצע סיור שטח באתר מתוך הבנה שרק כך נקבל תמונה רחבה יותר לגבי הפרויקט לפני ביצועו
 • 3.

  נבדוק את הציוד הנדרש לביצוע העבודה ואת האישורים המתאימים על ידי הגורמים האחראיים על אבטחת האתר, פקחים וקבלנים, אשר מהווים חלק מהפרויקט
 • 4.

  לאחר שביררנו את כל הפרטים, נשלח לכם הצעת מחיר עבור ביצוע הפרויקט
 • 5.

  מתחילת הפרויקט ועד סופו אנו מתחייבים לעמוד בלוח הזמנים המתוכנן
  הצוות המקצועי של קבוצתנו יגיע אליכם לאתר העבודה על מנת לבצעה בצורה הטובה ביותר, ללא פשרות

זמינים לכל סימן בכל זמן, בשבילך